مرکز مراقبتی پرستاری
پرستار کودک
ارسال شده توسط مدیر
پرستار کودک در نصرت

این روزها، با توجه به صنعتی شدن شهرها و شاغل شدن والدین، نیاز به وجود پرستار یا مراقب برای کودکان ضروری به نظر می‌رسد. والدین امروزی زمان زیادی برای گذراندن اوقات با فرزندان خود ندارند، آنها نمی‌توانند با فرزندان خود بازی کنند، کتاب بخوانند، تلویزیون تماشا کنند، غذای سالم و باکیفیت تهیه کنند و … . به همین خاطر کودکان ممکن موارد مورد نیاز را یاد نگیرند، غذای سالم و خانگی نخورند و احساس تنهایی کنند. از طرف دیگر فرستادن کودکان به مهد کودک مورد پسند همه‌ی خانواده‌ها نیست. متاسفانه افرادی با داشتن موسسات پرستاری و مراقبتی غیر قانونی اقدام به سوء استفاده از خانواده‌های نیازمند به پرستار کودک از طریق اخذ پول به مقدار زیاد می‌کنند. به همین خاطر خانواده‌ها باید ابتدا از قانونی بودن و رسمی بودن هر مرکز مراقبتی و پرستاری ، اطمینان حاصل کنند.

پرستار کودک

هزینه پرستاری از کودک چقدر است؟

هزینه‌های پرستاری از کودک با توجه به نیاز خانواده‌ها متغیر و متفاوت است. برای مثال برخی از خانواده‌ها تنها 6 یا 8 ساعت از روز نیازمند یک پرستار کودک هستند. بنابراین هزینه این ساعت پرستاری قطعا با پرستاری به صورت شبانه روزی یا ساعات بیشتر متفاوت خواهد بود. البته شرایط دیگر نیز بر قیمت  تاثیر گذار خواهد بود. مثلا اگر والدین از پرستار کارهایی بخواهند که در حوزه وظیفه او نباشد، هزینه پرستار بالاتر خواهد رفت.

پرستاران و مراقبین موسسه مراقبتی و پرستاری توان سلامت همگی دوره‌های کودکیاری و رفتار صحیح با کودک را آموزش دیده اند یا تحصیلات در این حوزه داشته و دارای تجربه می‌باشند. آن‌ها به خوبی می‌‎‌دانند که در هر شرایطی با کودک چه رفتاری داشته باشند تا کودک نحوه رفتار و اخلاق صحیح را بیاموزد. باید توجه داشته باشیم، از آنجایی که کودکان ذهن باز و آماده‌ای دارند هر چیزی را به سرعت می‌آموزند. به همین خاطر ضروری است پرستار کودک دارای اخلاق خوبی باشد تا بتواند درس زندگی را نیز با رفتارهای خود با کودک بیاموزد زیرا کودک ساعات طولانی را با او خواهد گذراند که قطعا این معاشرت‌ها بی تاثیر نیستند.

وظایف پرستار کودک چیست؟

از جمله وظایف پرستار کودک می‌توان به طبخ غذای مناسب برای کودک حاوی انواع پروتئین‌ها، ویتامین‌ها ، غلات و … که مورد نیاز بدن کودک است اشاره کرد. پرستار کودک وظیفه دارد که کودک را استحمام کند، به بهداشت و نظافت او اهمیت دهد، لباس‌های کثیف او را بشوید. پرستار کودک در زمان آزاد با او بازی می‌کند، نقاشی می‌کشد ، کتاب می‌خواند، برنامه کودک می‌بیند و … . اما اگر والدین موارد دیگری از پرستار بخواهد مانند کمک در درس، آموزش اولیه، آموزش نقاشی، آموزش موسیقی و … در این صورت قطعا هزینه پرستار بالا خواهد رفت. شایسته است خاطر نشان کنیم که در صورتی که پرستار به صورت شبانه استخدام شود، هزینه آن بالاتر از پرستار روزانه است زیرا نگهداری از کودکان در شب کار سختی است خصوصا اگر در سنین پایین و نوزاد باشد.

پرستار کودک

در صورتی که فرزند دلبند شما دچار مشکل جسمی می‌باشد، بایستی پرستاری انتخاب شود که در حوزه بیماری او دانش و تجربه کافی داشته باشد تا در مواقع ضروری اقدامات صحیح را انجام دهد تا زمانی که پزشک بر سر کودک حاضر شود. مثلا اگر کودک شما دچار بیماری تنفسی است، پرستار استخدامی باید دارای اطلاعات و تجربه کافی در زمینه بیماری تنفسی باشد تا اگر خطری کودک را تهدید کرد، فورا اقدامات مورد نیاز را انجام دهد . در این صورت هزینه پرستار کودک متفاوت خواهد بود.

بنابراین باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه پرستاری بنا بر شرایط خانواده‌ها و کودک متفاوت است.

باید بدانید که پرستاری از کودک کار دشواری است که از عهده هر کسی برنمی‌آید و بهتر است از پرستار کودک مجرب و متخصص استفاده کرد.

مرکز مراقبتی و پرستاری توان سلامت در همین راستا اقدام به اعزام پرستار کودک می‌نماید. این موسسه دارای 750 نفر نیروی  خانم و ۳۳۰ نفر نیروی آقا، بیشترین پرسنل آموزش دیده در زمینه پرستاری از کودک می‌باشد.

هدف این موسسه کاهش فشار بار مراقبتی خانواده می باشد، ما می توانیم درمسیر بهبود و نگهداری کودکان شما عزیزان از شدت فشارهای عصبی بکاهیم و همچنین افتخار داریم با بیش از ۷ سال سابقه کاری درخشان خود، شما را در انجام امور مذکور یاری دهیم و بصورت کاملا علمی و تخصصی همراه با پرسنل مجرب، کاردان و متخصص خود، به امور کودکان شما به بهترین شکل رسیدگی کنیم.

 

 راه های ارتباط با ما

تلفن ثابت:

77505919
77627650
26764980

تلفن همراه:

09900133900

سایت:  www.tavanparastar.com 

اینستاگرام:  instagram.com/tavansalamat 

*****************

آدرس: خیابان شریعتی . تقاطع طالقانی . نبش کوچه نراقی . پ15 . واحد 7

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tavanpar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221