مرکز مراقبتی پرستاری

پرستار در منزل
پرستار در منزل

 

آیا تصمیم دارید از بیمار خود در منزل مراقبت کنید ؟

پرستاری چه به منظور مواظبت و نگهداری از افراد نیازمند، ناتوان و رنجور جسمی و روانی و چه به منظور انجام کارهای پزشکی و اجرای صحیح و دقیق دستورالعمل‌های مراقبتی، درمانی و بهداشتی، امری خطیر و ارزشمند بوده و نیاز به فردی با تجربه و دانش کافی دارد. پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد. هدف از پرستاری بیمار در منزل، ایجاد آرامش در بیمار جهت بهبود وضعیت جسمانی یا حفظ همان وضعیت می‌باشد. به همین خاطر پرستاران و مراقبان بایستی از دانش کافی برخوردار بوده و به طور منظم با پزشک در ارتباط باشند.پرستاران بایستی علاوه بر توجه به وضعیت جسمانی بیمار به حال روحی او نیز توجه کنند و بتوانند با بیمار ارتباط خوبی را برقرار کنند.

پرستار در منزل

 

پرستار در منزل
پرستار در منزل

پرستاری از بیمار در خانه

مرکز پرستاری توان سلامت مفتخر است که با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد. خدمات پرستاری مرکز توان سلامت جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است. بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.درمان در منزل مرکز با اعزام پزشک ، پرستار ، ماما ، بهیار ، کمک بهیار ، کودک یار ، مراقب ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند. مرکز پرستاری توان سلامت با تعهد و دلسوزی در راستای بهبودی و سلامتی بیماران سعی بر این دارد که خدمات خود را با دقت و سرعت عمل بالا و باکیفیت هر چه تمامتر به شما عزیزان ارائه دهد.

پرستار در خانه

خدمات پرستاری از بیماران ذکر شده در این مرکز به شرح زیر میباشد :

۱ – پرستاری از بیماران  ICU و تجهیز اتاق ICU در منزل

۲- پرستاری از بیماران CCU

۳- پرستاری از بیماران CVA

۴- پرستاری از بیماران CP

۵- پرستاری از بیماران MS و ALS

۶- پرستاری از بیماران جراحی شده

۷- پرستاری از بیماران در بستر 

۸- پرستاری از بیماران سرطانی

۹- پرستاری از بیماران قلبی

۱۰- پرستاری از بیماران اعصاب و روان

۱۱- پرستاری از بیماران روان پزشکی

۱۲-پرستاری از بیماران پارکینسون ،آلزایمر و ….

لازم به ذکر است مرکز پرستاری توان سلامت قادر است تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران را همراه با آموزش نحوه استفاده و نصب بصورت اجاره و فروش در اختیار خانواده ها و بیماران شان قرار دهد .

 

قیمت پرستار شبانه روزی

برای اطلاع از هزینه پرستار با ما تماس بگیرد.

 

 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید