Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/tavanpar/public_html/wp-config.php on line 63
خدمات پرستاری | توان سلامت
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/tavanpar/public_html/wp-content/plugins/persian-font/persian-font.php on line 70
مرکز مراقبتی پرستاری

 

آیا بیماران مرخص شده از بیمارستان به پرستاری در منزل نیاز دارند؟

چگونه می توان پرستار بیمار در منزل استخدام کرد؟

بستری شدن طولانی مدت در بیمارستان هزینه های بسیاری را در پی خواهد داشت. این دلایل به اضافه دلایلی چون ترافیک شهر های شلوغ، عدم امکان حمل بیمار تا مراکز درمانی و ده ها مورد دیگر باعث می‎‌شود تا خانواده ها به مراقبت از بیمار در منزل تمایل بیشتری داشته باشند. بیمارانی که به تازگی دوره درمان بیمارستانی خود را به اتمام رسانده اند، در منزل نیاز به مراقبت و پرستاری  دارند. پرستاران بیماران در منزل وظیفه دارند تا جزئیات دقیق فرآیندهای بهداشتی، پزشکی و سلامتی بیمار را مشاهده کرده و آن را ثبت کند تا به پزشک معالج ارائه دهد. پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد. همچنین در این حالت خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد. هدف از پرستاری بیمار در منزل، ایجاد آرامش در بیمار جهت بهبود وضعیت جسمانی یا حفظ همان وضعیت می‌باشد. به همین خاطر پرستاران و مراقبان بایستی از دانش کافی برخوردار بوده و به طور منظم با پزشک در ارتباط باشند. پرستاران بایستی علاوه بر توجه به وضعیت جسمانی بیمار به حال روحی او نیز توجه کنند و بتوانند با بیمار ارتباط خوبی را برقرار کنند.  باید به این نکته هم توجه داشت که برخی از بیماران توانایی حرکت ندارند و مکرراً نیاز است تا به مراکز خدمات فیزیوتراپی رجوع کنند و قطعا این کار سختی خواهد یود.  همچنین در این حالت بیمار از محیط عفونی و فشار روحی بیمارستان دور خواهد بود.

شرکت توان سلامت با برخورداری از پرستاران کارآزموده و مجرب برای بیمارانی که تازه از بیمارستان ترخیص می شوند یا نیاز به مراقبت و پرستاری در منزل دارند، کار را آسان ترکرده و راه بهبودی و سلامت این عزیزان را هموار می کند. خدمات ارائه شده توسط پرستاران این مرکز به بیماران مرخص شده در منزل عبارتند از:

  • تزریقات
  • پانسمان
  • سرم تراپی
  • سونداژ
  • ساکشن
  • شستشوی معده وگذاشتن NGT
  • انجام آزمایشات در منزل
  • کارشناسی و درمان تخصصی و تضمینی زخم بستر

 

تماس با ما

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید