Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/tavanpar/public_html/wp-config.php on line 63
خدمات پزشکی | توان سلامت
Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/tavanpar/public_html/wp-content/plugins/persian-font/persian-font.php on line 70
مرکز مراقبتی پرستاری

 

ویزیت پزشک عمومی در منزل برای چه کسانی مناسب است ؟

آیا تا بحال برایتان اتفاق افتاده است که برای بیمار خود به دنبال ویزیت پزشک عمومی باشید اما به دلیل مناسب نبودن حال بیمار برای انتقال به بیمارستان یا درمانگاه و یا عدم در دسترس بودن وسیله نقلیه برای انتقال بیمار و یا حتی در دسترس نبودن مرکز درمانی و پزشک عمومی مناسب و کارآمد از این کار سرباز زده باشید و از بردن بیمار جهت ویزیت پزشک عمومی خودداری کرده باشید؟ اما نیاز بیمار به ویزیت عمومی چگونه بایستی رفع شود؟  ما پاسخ این سوال را برایتان آسان کرده ایم.

مرکز پزشکی پرستاری توان پرستار ارائه دهنده کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ، هرزمانی که شما نیاز به ویزیت پزشک عمومی داشته باشید، آماده است تا بهترین خدمات پزشکی اعم از ویزیت پزشک عمومی در منزل را به بیمار ارائه داده و کلیه نکات و مشاوره های لازم پزشکی را جهت تسریع درمان بیمار را به بیمار و خانواده وی گوشزد کند. برای بیمارانی که به دلیل ناتوانی جسمی نمی توانند به بیمارستان بروند یا حوصله ماندن در ترافیک را ندارند و یا از هوای سرد و گرم و آلوده پرهیز می کنند، بهترین راه حل اینه که پزشک را به منزل خود ببرید و درمان را در منزل انجام دهید و اقدامات درمانی لازم همان جا صورت پذیرد. مرکز توان پرستار هم برای آسایش شما عزیزان از پزشکان مجرب در این زمینه استفاد می کند و پس از تماس شما با این مرکز همکاران ما با پزشکان مرکز تماس میگیرند و آنها را بر بالین بیمار شما اعزام می کنند.

تماس با ما

 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید