مرکز مراقبتی پرستاری

 

چرا بیماران بستری شده در بیمارستان به همراه نیاز دارند؟

متاسفانه امروزه بیمارستان ها با مشکل کمبود نیروی کار مواجه هستند و لازم است فردی به عنوان همراه در کنار بیماردر بیمارستان حضور داشته باشد تا کادر درمانی از جمله کادر پرستاری، بهیاری و کمک بهیاری را برای ارائه خدمات همراهی کند. علاوه بر مسئله خدمت رسانی بهتر به بیمار، شخص بستری شده از لحاظ روحی و جسمی نیازمند حضور یک همراه در کنار خود می باشد. حضور همراه بیمار در بیمارستان باعث پذیرش راحت تر و بهتر بیمارستان و شرایط پیش آمده توسط بیمار می شود. با حضور همراه بیمار، بیمار در انجام امور شخصی دچار مشکل نمی شود و همیشه فردی جهت کمک به ایشان حضور دارد که دلسوزانه و با روحیه شاد و روی گشاده، بیمار را همراهی می کند.  همچنین در صورت بروز مشکل در وضعیت درمانی و سلامتی بیمار ، مراتب را به کادر درمانی پرستاری بیمارستان جهت رسیدگی به بیمار اطلاع میدهد . همراه بیمار می تواند با روحیه دادن به بیمار، هم صحبت شدن، خواندن کتاب، کمک به بیمار برای قدم زدن در محیط بیمارستان ( در صورت اجازه پزشک معالج و داشتن شرایط مناسب) و کمک به بیمار در انجام امور شخصی باعث شود که تحمل درد برای بیمار راحت تر باشد و دوران بستری در بیمارستان را با کمترین استرس ، خستگی و نارحتی و با آرامش خیال طی کند.

 

مهم ترین مشکلات خانواده های بیماران بستری شده در بیمارستان چیست؟

چگونه همراه بیمار استخدام کنیم؟

یکی از مشکلاتی که افراد بستری در بیمارستان و خانواده های آنان با آن درگیرند، مسئله همراه بودن با بیمار در طول مدت بستری است  و از آنجایی که بستگان بیمار به دلیل مشکلات و مسائل مختلف امکان حضور دائمی و مستمر بر بالین بیمار را ندارند، استخدام همراه بیمار در بیمارستان را به شما پیشنهاد می کنیم. از طرفی حضور در بیمارستان به عنوان همراه تجربه ایست که شاید هیچ یک از ما آن را نداشته باشیم، همچنین نتوانیم بیمار را به طرزی شایسته در انجام امور همراهی کنیم ، همراه بیمار می تواند به نحوی شایسته بیمار ما را همراهی کند . همچنین در صورتی که بستری شدن بیمار در بیمارستان طولانی مدت شود، حضور بستگان در بیمارستان هم برای خود بستگان ( با توجه به اینکه امروزه اکثراً شاغل هستند و یا درگیر مسائل و نیازهای مربوط به فرزندان خود هستند و با توجه به مسیرهای طولانی و ترافیک طاقت فرسا به خصوص در کلانشهر تهران) مشکلاتی را به وجود می آورد و هم احساس مزاحم و یا سربار بودن را به بیمار منتقل می کند و در نتیجه با افت شرایط روحی و روانی بیمار، درمان هر چه سریعتر و بهتر را به تعویق می افتد حضور فردی کارکرده و با سابقه و متعهد در این زمینه در کنار بیمار ، می تواند باعث شود بیمار این دوران را با روحیه خوب طی کند و داشتن احساس امنیت و آرامش در تسریع روند بهبودی وی تأثیر به سزایی خواهد داشت. در ضمن اطرافیان و بستگان بیمار بستری در بیمارستان با ارتباط مستقیم با همراه بیمار در بیمارستان، در جریان وضعیت بیمار خود قرار گرفته و در صورت ضرورت و نیاز در اسرع وقت در بیمارستان حضور خواهند یافت. از اینرو مرکز پرستاری توان پرستار با داشتن بیش از ۹ سال سابقه در این زمینه و با کادری مجرب و متعهد متشکل از مراقب عادی، کمک بهیار ، بهیار و پرستاران آماده ارائه خدمات بصورت روزانه، شبانه و شبانه روزی در کلیه بیمارستانهای تهران می باشد.

 

تماس با ما

۲ comments found

  comments user

  طاهره ولی پور

  سلام خسته نباشید.امیدوارم روزتون به کامتون بوده باشه .
  من ولیپور بامدرک لیسانس الان چند ساله به دلایل اسایش در محیط کاری مشغول کار پرستاری شدم اما به دلیل هزینه های بالا یکماه هستش از کار ثابتم استعفاء دادم وتصمیم گرفتم به عنوان همراه بیمار مشغول به کاربشم اگرتمایل همکاری داشتید من میتونم شماره تماس جاهایی که پرستاربودم و شرکت معرفی کنندم رودراختیارتون بزارم از اینکه حوصله به خرج دادین سپاسگزارم.
  شماره:۰۹۰۲۹۱۶۲۰۴۵

  پاسخ

   comments user

   مدیر

   با سلام و سپاس
   درخواست شما به واحد پذیرش و ثبت نام ارجاع داده شد . لطفا با شماره ۰۹۳۰۱۵۵۰۰۲۰ تماس بگیرید.

   پاسخ

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید