مرکز مراقبتی پرستاری
پرستار سالمند
ارسال شده توسط مدیر
خدمات پرستاری از سالمند در عباس آباد

پرستاری از سالمند در عباس آباد تهران

از آنجایی که امروزه اکثر خانواده‌ها در شهر های بزرگ و صنعتی ، شاغل هستند لذا ساعت‌هایی کمی از روز را در خانه حضور دارند و به همین خاطر افراد سالمند در خانه که از کارکردن ناتوانند، بالاجبار ساعات طولانی در خانه تنها هستند و به همین خاطر خطرات زیادی آنان را تهدید می‌کند. از جمله مهم ترین آنها خطر بروز افسردگی است که می‌تواند زمینه بیماری های دیگر را فراهم آورد. به همین خاطر پیشنهاد توان سلامت به شما، استفاده از یک پرستار سالمند مجرب، متعهد و متخصص است.

پرستار سالمند در درجه اول با برقرار کردن ارتباط مناسب با سالمند باید مونس و همدم خوبی برای سالمند باشد و با توجه به شرایط سالمند که سالم است یا بیمار تغذیه و رژیم غذایی سالمند را تحت کنترل داشته باشد. پرستار سالمند با توجه به وضعیت سلامتی سالمند، غذای مناسب و حاوی مواد مغذی، ویتامین ، پروتئین و … را تهیه و طبخ می‌کند.

استفاده از ماساژ و راه بردن سالمند به کمک مراقب و فعالیت های بدنی متناسب با سن سالمند باعث میشود اشتهای سالمند برای خوردن غذا تحریک شود. هم چنین انجام نرمش‌های سبک در خانه و با امکانات محدود می‌تواند به بالا رفتن احساس نشاط و سرحالی فرد سالمند کمک زیادی کند. انجام ورزش و نرمش‌های سبک سبب خواهد شد تا سالمند خواب بهتری را تجربه کند و در نهایت در طول روز احساس بهتری داشته باشد.

پرستار سالمند، در زمان مناسب مصرف دارو را به سالمند یادآوری و گوشزد می‌کند . با یک برنامه ریزی صحیح و منظم ، پرستار سالمند می‌تواند سطح کیفی زندگی سالمند عزیز شما را بسیار بالا ببرد. خدمات نگهداری از سالمند خانم و آقا روزانه،شبانه و شبانه روزی همراه با عقد قرارداد و پشتیبانی خدمات منزل سالمند توسط مرکز مشاوره و ارایه خدمات پرستاری توان سلامت تا آخرین روز قرارداد.

پرستار سالمند

هزینه پرستاری از سالمند در عباس آباد

باید در نظر داشته باشید که هزینه‌ای که پرستار سالمند از شما دریافت می‌کند، به طور مستقیم با وضعیت سلامتی سالمند ارتباط دارد. برای مثال پرستار بابت نگهداری سالمندی که قادر به حرکت نمی‌باشد قطعا هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد به نسبت سالمندی که مشکل حرکتی ندارد و می‌تواند کارها و حرکت ها را به خوبی انجام دهد. به همین خاطر بهتر است برای آگاهی از هزینه نگهداری از سالمند با ما تماس گرفته و وضعیت او را به ما اعلام کنید.

مراقبت از سالمند ناتوان یک کار دایمی است و شاید گاهی از عهده ی اعضای خانواده و فزندان او نیز خارج باشد بنابراین لازم است از پرستار سالمند استفاده شود و در عین حال به فردی که به عنوان مراقب استخدام می شود نیز اعتماد شود زیرا که مراقبت از سالمند یک شغل نیست،عشق است.

  • اولین نکته ای که در انتخاب پرستار سالمند باید دقت کنیم این است که فردی با روحیه ی خوب و نگرش مثبت نسبت به نگهداری و مراقبت باشد
  • مراقب باید ار لحاظ روحی مهربان،دلسوز،قابل اعتماد باشد و از نظر شخصیتی و فیزیکی قوی باشد.
  • نگهدار سالمند یا به اصطلاح همان پرستار سالمند نباید الزاما تحصیلات دانشگاهی برای مراقبت داشته باشد البته که تحصیلات نیروی مراقبت تا حدی ملزم و ضروری است اما در استخدام نیروی مراقب برای سالمند تجربه کاری و صبر و حوصله فرد از نکات چشمگیر و قابل توجه می باشد زیرا ارتباط با سالمند یک اصل مهم در استخدام پرستار سالمند تلقی می شود چرا که آنها زمان های طولانی در کنار هم هستند و به نوعی پرستار سالمند عضوی از خانواده سالمند است و با او زندگی می کند.
  • سالمندانی که دچار کهولت سن و یا بیماری فقط باید روی تخت بماند و قادر به حرکت نیست پرستار سالمند باید راه های جلوگیری از ایجاد زخم بستر را بداند و بیمار را مدام جا به جا کند یا نواحی در معرض فشار را ماساز دهد تا خون بیشتری در ان جریان پیدا کند.
  • سالمندانی که دچار زوال عقل یا الزایمر هستند به مراقب یا پرستاری صبور با حوصله و با اخلاق نیاز دارد.
  • خانواده های محترم برای سپردن بیمار به مراقب باید تمامی شرایط سالمند را ایم از شرایط جسمی،روحی و روانی وضعیت مزاج و رزیم غذایی برای پرستار سالمند توضیح دهند زیرا سالمند مبتلا به الزایمر بیقرار است و پرستار سالمند باید سعی در از بین بردن بی قراری او کند تا او را به ارامش برگرداند.

پرستار سالمند

تنها با یک تماس مشاورین ما جهت ارایه توضیحات در مورد روند کار در خدمت شما هستند. لازم به ذکر است که پرستاران و مراقبین مرکز مراقبتی و پرستاری توان سلامت ، همگی دارای تخصص و تجربه‌ی کافی در زمینه های فوق هستند و کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند.

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری توان سلامت( دارای پروانه وزارت بهداشت به شماره 406430)  با چندین سال سابقه درخشان و با بکارگیری پرسنل مجرب و دلسوز جهت فراهم کردن آرامش برای خانواده های گرانقدر ایرانی در زمینه پرستاری از سالمندان و بیماران در منزل و بهبود کیفیت زندگی این عزیزان، خدمت صادقانه داشته است.ما آماده ارائه خدمات در زمینه نگهداری و پرستاری از سالمند به شما همشهریان عزیز هستیم .

 

 راه های ارتباط با ما

تلفن ثابت:

77505919
77627650
26764980

تلفن همراه:

09900133900

سایت:  www.tavanparastar.com 

اینستاگرام:  instagram.com/tavansalamat 

*****************

آدرس: خیابان شریعتی . تقاطع طالقانی . نبش کوچه نراقی . پ15 . واحد 7

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tavanpar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221