مرکز مراقبتی پرستاری
ارسال شده توسط مدیر
قیمت پرستار کودک در پروین

پروین نام منطقه‌ای در تهران است که در بخش تهران پارس جای گرفته . تهران پارس در شمال شرق تهران است که از لحاظ مرزبندی از شمال به بزرگراه بابایی و از جنوب با خیابان دماوند همسایگی دارد.

مرکز پرستاری و مراقبتی توان سلامت واحد پذیرفته شده در وزارت بهداشت و قابل اعتماد برای ارائه خدمات مراقبت و پرستاری از کودک  در منطقه پروین می‌باشد. ما می توانیم خواسته های شما را بر آورده کنیم. ما با کمال میل حاضریم که درباره خود،کارکنان مان و خدمات مان بصورت شبانه روزی اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم . درصورت تقاضای شما ،به خانه شما می آییم از کودکتان دیدار میکنیم و نیازهایتان را بررسی میکنیم تا طبق خواسته شما مراقبی را معرفی کنیم که مناسب با شرایط تان باشد.

پرستار کودک

ادعای ما داشتن تفکر و نگاهی متفاوت به دوران کودکی است. به شدت معتقدیم که کودکی می‌تواند نقش بسیار زیادی در آینده فرد داشته باشد و به همین خاطر برای آن برنامه ریزی دقیق و اختصاصی داریم و به تمام ابعاد زندگی کودک توجه می‌کنیم.

حضور کودک در محیط خانه خود و استفاده از اسباب بازیهای شخصی خود آرامش بیشتری به وی می دهد. محیط خانه را گرم تر و دلنشین تر می‌کند و باعث دلگرمی می‌شود.

بهترین کسی که می تواند ما را به پیشرفت برساند شما هستید چرا که با نظرات و پیشنهادات تان ما را کمک می کنید.ما با داشتن بیش از ۷۵۰ نفر نیروی خانم و ۳۳۰ نفر نیروی آقا، بیشترین پرسنل آموزش دیده در این زمینه را دارا می باشیم .هدف این موسسه کاهش فشار بار مراقبتی خانواده می باشد، ما می توانیم درمسیر نگهداری و مراقبت از کودکان شما عزیزان از شدت فشارهای عصبی بکاهیم و همچنین افتخار داریم با بیش از 7 سال سابقه کاری درخشان خود، شما را در انجام امور مذکور یاری دهیم و بصورت کاملا علمی و تخصصی همراه با پرسنل مجرب، کاردان و متخصص خود، به امور کودکان عزیر و محترم به بهترین شکل رسیدگی کنیم.

برخی از ویژگی‌های پرستار کودک

پرستاری از کودک در این برهه از زمان بسیار رایج شده است اما پرستار کودک باید بتواند به خوبی با کودک همراه و همدم شود. پرستار کودک باید با خانواده و خود کودک هماهنگ بوده و با آن‌ها ارتباط برقرار کند. پرستار کودکی که تجربه کار با کودکان کم سن و سال را داشته است باید بتواند از عکس العمل‌های او نوع خواسته های او را بفهمد. خوب است بدانید که پرستاران کودک مرکز توان سلامت همگی دارای تخصص مرتبط بوده و یا در هر حوزه مربوطه دوره دیده اند.

پرستار کودک

از جمله وظایف پرستار کودک:

  • بررسی و توجه به سلامت و نشانه‌های بیماری در کودک
  • مراقبت از او در خانه
  • انجام بازی و سرگرمی، مطالعه کتاب، نقاشی کشیدن و …
  • تهیه و طبخ غذای سالم با توجه به ویتامین‌ها و مواد مغزی مورد نیاز بدن کودک
  • استحمام کودک
  • توجه به نظافت و تعویض و شست و شوی لباس
  • خوراندن دارو به کودک در صورت نیاز
  • و ….

ساعات کاری پرستار کودک

ساعات کاری پرستار کودک بسته به نیاز خانواده‌ها می‌تواند متنوع و مختلف باشد. معمولا خانواده‌ها ترجیح می‌دهند ساعاتی از روز را که در خانه حضور ندارند، پرستار نگهداری از کودک را بر عهده بگیرد. برای مثال والدینی که هر دو شاغل می‌باشند پرستار کودک را به صورت شیفتی استخدام می‌کنند.

پرستار کودک

هزینه پرستار کودک

در رابطه با هزینه پرستاری از کودک باید اشاره کنیم به این موضوع که هر چه تجربه و تخصص پرستار بیشتر باشد، قطعا دستمزد او نیز افزایش خواهد یافت. هم چنین اگر خانواده از پرستار انتظاراتی داشته باشد که در حوزه وظایف او نیست، دستمزد او افزایش خواهد یافت. برای مثال اگر خانواده‌ای از پرستار کودک بخواهد که وظیفه آموزش را بر عهده گیرد مثل آموزش زبان؛ نقاشی، موسیقی و …. .

پرستار کودک اغلب وظیفه انتقال کودک به مراکز بهداشتی، بیمارستان و … را بر عهده دارد. نحوه رفتار و برخورد پرستار با کودک بسیار حائز اهمیت است زیرا کودکان بسیار سریع تاثیر می‌گیرند و لذا نقش رفتار پرستار اهمیت زیادی دارد. پرستار کودک باید با نشاط و با حوصله باشد و توانایی غلبه بر استرس خود را داشته باشد. پرستار کودک باید از لحاظ سلامتی و جسمانی در وضعیت مناسبی باشد تا بتواند در زمان مناسب اقدامات لازم را انجام دهد.

 

 راه های ارتباط با ما

تلفن ثابت:

77505919
77627650
26764980

تلفن همراه:

09900133900

سایت:  www.tavanparastar.com 

اینستاگرام:  instagram.com/tavansalamat 

*****************

آدرس: خیابان شریعتی . تقاطع طالقانی . نبش کوچه نراقی . پ15 . واحد 7

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tavanpar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221