مرکز مراقبتی پرستاری
ارسال شده توسط مدیر
نگهداری سالمند ، نگهداری از کودک ، پرستاری در منزل

پرستاری در منزل

با توجه به کم شدن توانایی جسمی در سالمندان و یا مبتلا بودن به بیماریهای شایعی در آنها از قبیل آلزایمر، بیماری قلبی، فشار خون و…وجود یک پرستار در منزل که وظیفه مراقبت و نگهداری سالمند را بر عهده داشته باشد و قادر به کنترل نیازهای اولیه سلامت سالمندان مثل گرفتن فشار خون در منزل، تزریقات در منزل،گرفتن نوار قلب در منزل و… باشد، امری قابل توجه است.

از طرفی افزایش بیماریهایی مثل ام اس و اوتیسم و عموما بیماریهایی که مستلزم همراهی و مراقبت بیمار توسط یک پرستار می باشد مثل گفتار درمانی،توانبخشی و… وجود پرستار متخصص هر حوزه را می طلبد.
از سوی دیگر با افزایش ورود بانوان به بازار کار و عدم زمان کافی برای نگهداری و مراقبت از کودک در منزل، یافتن پرستار کودک و یا کودکیار(مادریار) مجرب و مورد اعتماد یکی از دغده های اساسی این قشر از جامعه محسوب می شود.

پرستاری در منزل
پرستاری در منزل

پرستاری از سالمند و کودک در منزل

توان سلامت این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید به پرستار مناسب نیاز خود دسترسی داشته باشید و با خیال آسوده از فرزند یا سالمند خود ، مشغول کار شوید.

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری توان سلامت مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.
این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.
خدمات پرستاری مرکز توان سلامت جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.
درمان در منزل مرکز با اعزام پزشک ، پرستار ، ماما ، بهیار ، کمک بهیار ، کودک یار ، پرستار نوزاد، مراقب ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند.
تنها با یک تماس، بهترین نیروها ومراقبین ، در کمترین زمان در خدمت شما هستند.

 

 راه های ارتباط با ما

تلفن ثابت:

77505919
77627650
26764980

تلفن همراه:

09900133900

سایت:  www.tavanparastar.com 

اینستاگرام:  instagram.com/tavansalamat 

*****************

آدرس: خیابان شریعتی . تقاطع طالقانی . نبش کوچه نراقی . پ15 . واحد 7

 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید