مرکز مراقبتی پرستاری
ارسال شده توسط مدیر
نگهداری از سالمندان

پرستارانی که برای مراقبت از سالمند در نظر گرفته میشوند به تمام اصول و روش های مراقبت از یک فرد سالخوره و پا به سن گذاشته آشنایی دارند. نگهداری از سالمند اصولی دارد که مطمئنا یک فرد معمولی هیچ آشنایی با این اصول ندارد. فردی که وظیفه پرستاری از سالمند را بر عهده میگیرد به دلیل تجربه بالای خود در این زمینه به خوبی میتواند نیازهای یک فرد سالخورده و ناتوان را تشخیص داده و نسبت به نیاز وی اقدامات لازم را انجام دهد.

روحیه فرد سالخورده و ناتوان با بهره مندی از خدمات نگهداری از سالمند تا حد زیادی افزایش می یابد. یک پرستار همواره و ساعات زیادی از روز در کنار فرد سالخورده حضور خواهد داشت که علاوه بر پرستاری میتواند همدم خوبی نیز برای فرد محسوب شود.

اما پرستاری که نگهداری از سالمند را بر عهده میگیرد باید از اخلاق و طرز برخورد مناسبی برخوردار باشد. متاسفانه برخی از موسسات و مراکز درمانی که خدمات مراقبت از سالمند را ارائه میدهند پرستارانی را به استخدم خود در می آورند که از طرز برخورد مناسبی با سالمندان برخوردار نیستند. این پرستاران تنها به صرف کسب در آمد به شغل پرستاری از سالمند روی آورده اند و موسسه درمانی نیز در گزینش این افراد دقت زیادی به خرج نمیدهد. موسسه توان سلامت یکی از قدیمی ترین موسسات فعال در زمینه ارائه خدمات ارزنده ای همچون نگهداری از سالمند،‌ مراقبت از سالمند در منزل و به طور کلی خدمات پرستاری میباشد که بهترین و خوش برخورد ترین افراد را برای امر پرستاری در نظر گرفته است و همین موضوع باعث شده تا رضایت کامل بیمار و خانواده او کسب شود.

گرد آورنده : سمانه گلشنی

 راه های ارتباط با ما

تلفن ثابت:

77505919
77627650
26764980

تلفن همراه:

09900133900

سایت:  www.tavanparastar.com 

اینستاگرام:  instagram.com/tavansalamat 

*****************

آدرس: خیابان شریعتی . تقاطع طالقانی . نبش کوچه نراقی . پ15 . واحد 7

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tavanpar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221