مرکز مراقبتی پرستاری
ارسال شده توسط مدیر
مراقبت از سالمندان درمنزل

ما در اقسا نقاط تهران و اکثر شهر های ایران تیم ها و گروه های حرفه ای جهت پشتیبانی از بیمار و یا سالمندان داریم که در صورت نیاز شما هم به صورت شبانه روزی و هم به صورت روزانه یا ساعتی می توانند خدمات خاصی را ارائه نمایند . در این میان مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل به صورت ویژه نیازمند افرادیست که از لحاظ خانم یا آقا بودن ، سالمند احساس راحتی کند .

برای مادران سرزمینمان که نیاز به مراقبت شبانه روزی دارند پرستار خانم بسیار کارامد خواهد بود و بسیاری از خانواده ها به دنبال یک پرستار خانم برای مراقبت و نگهداری از سالمندشان هستند که بسیار در این دوران سخت پیدا می شود . ما این افتخار را داریم تا با تماس تلفنی شما بتوانیم تیم مراقبت های ویژه و همچنین خانم پرستار را برایتان اعزام نماییم .

این تیم در حوزه های مختلف سالمند را تحت ارزیابی قرار می دهد و پس از آن یک پرستار خانم یا آقا که مورد نیاز شما باشد با وسایل کامل مراقبت در محل حاضر می شود . هر روز یا هر هفته نسبت به نیاز و شرایط سالمند مواردی مثل میزان قند خون و همچنین میزان فشار خون را به پزشک تیم یا پزشک سالمند اعلام می کند .

در صورت نیاز به دادن ورزش و نرمش به سالمند ، تعویض سوند ، شستشو و حمام ، تعویض انواع پانسمان و همچنین پخت و پز مواد غذایی و ختی خرید خانه و یاداوری دارو ها تمامی این فرایند را به صورت کامل بر عهده می گیریم و شخص مراقب به تمامی این فعالیت ها می رسد . البته طبق قوانین مراقب نباید از منزل خارج شود که برای خرید خانه از تلفن های سوپر مارکت های محل برای ارسال محصولات استفاده می شود .

بسیاری از سالمندان عزیز به دلیل مشغله های فرزندانشان در خانه تنها می شوند که این امر موجب اهمیت حضور یک مراقب شبانه روزی برای سالمندان می شود . حتی تمیز ماندن خانه از گردگیری تا نظافت فرش ها و غیره نیازمند فردی است که در کنار کارگر نظافتی باشد و قسمت به قسمت بررسی نماید که این اتفاق با حضور پرستار امکان پذیر می شود .

برای سالمندان عزیز در صورتی که مراقبت ویژه از تیم ما نیازمند هستند می توانید تماس تلفنی گرفته و درخواست اعزام نیرو یا هر گونه سوال در این زمینه باشد بپرسید . حتی تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما به سرعت فراهم گشته و در محل شما در سراسر ایران پهناورمان تحویل خواهد شد . برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت های فوق العاده به صرفه ما می توانید تماس برقرار نمائید .

مراقبت از سالمند شما وظیفه ماست !

گرد آورنده:سمانه گلشنی-

 

 راه های ارتباط با ما

تلفن ثابت:

77505919
77627650
26764980

تلفن همراه:

09900133900

سایت:  www.tavanparastar.com 

اینستاگرام:  instagram.com/tavansalamat 

*****************

آدرس: خیابان شریعتی . تقاطع طالقانی . نبش کوچه نراقی . پ15 . واحد 7

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tavanpar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221