مرکز مراقبتی پرستاری

مرکز مراقبتی پرستاری توان سلامت

مرکز پرستاری مراقبتی توان سلامت با هدف ارتقا و بهبود سطح سلامت جامعه و کمک به هم‌وطنان عزیز در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید. این مرکز با بهره‌گیری از متخصصین حوزه پرستاری و کادر اجرایی مجرب، بالاترین سطح کیفیت را به مشتریان خود عرضه کند. توان سلامت سالهاست که در زمینه نگهداری و پرستاری از سالمندان، بیماران، کودکان و نوزادان به صورت گسترده و در تمام نقاط ایران فعالیت دارد. همچنین توان سلامت خدمات پزشکی، پیرا پزشکی و ویزیت در منزل را به شما مردم عزیز ارائه می‌دهد. مرکز خدمات پرستاری مراقبتی توان سلامت با هدف جلب رضایت شما ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهد بود.

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره درباره موضوعات مراقبتی درمانی، دریافت خدمات پزشکی و یا استخدام پرستار با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۷۷۵۰۵۹۱۹

۰۹۹۰۰۱۳۳۹۰۰

استخدام پرستار در منزل

برای محاسبه هزینه‌های پرستاری باید موارد مشخصی را بررسی کرد. به‌طور مثال برای پرستاری از سالمند باید میزان ناتوانی او را در نظر گرفت. علاوه بر این، ساعت کاری و انتظاراتی که از پرستار و مراقب سالمند یا کودک دارید، بر قیمت او تاثیر می‌گذارد.

قبل از استخدام پرستار باید از سلامت ذهنی و جسمی او مطلع باشید. فرد پرستار مدت زیادی را با عزیزان شما سپری می‌کند. چنین فردی باید متعهد و مورد اعتماد باشد. ضمنا مقوله یافتن پرستار مناسب بسیار وقت‌گیر است.مراکز معتبر خدمات پرستاری که زیرنظر وزارت بهداشت فعالیت می‌کنند در زمانی کوتاه، فردی مناسب را به شما معرفی خواهند کرد. پرستارانی که توسط این مراکز انتخاب و اعزام می‌شوند دوره‌های آموزشی لازم پرستاری را گذرانده‌اند. همچنین مدارک هویتی و سلامتی معتبر به شما ارائه خواهند داد.

قیمت و هزینه‌ای که برای مراقبت و پرستاری از سالمند و کودک خود می‌پردازید، به سه عامل اصلی بستگی دارد

هزینه پرستار سالمند

نخست آنکه سطح توانایی و شرایط سالمند یا کودک شما چگونه است.
دوم آنکه چه قراردادی مدنظر شماست؟ شما برای تمام روز و هفته به پرستار نیاز دارید یا تنها در بخشی از آن نیاز به خدمات پرستاری دارید؟

مراقب یا پرستار مورد نظر شما باید چه قابلیت و توانایی‌هایی داشته باشد و شما از او چه انتظاری دارید؟

پیش از عقد هرگونه قراردادی با توجه به نوع درخواست شما مناسب‌ترین پرستار به شما معرفی می‌شود. در صورت تایید فرد توسط شما 2 روز به صورت آزمایشی در منزل شما مشغول به کار می‌شود. سپس در صورت تایید توسط شما، قرارداد منعقد می‌گردد. در طول دوره نیز در صورت نداشتن رضایت از شخص پرستار می‌توانید با مشاوره از مرکز پرستار خود را تعویض کنید.

استخدام پرستار در منزل توان سلامت
پرستاری از سالمند

 دوران سالمندی، همراه با کاهش قوای جسمانی است. در این دوران فرد سالمند برای انجام بعضی از اموراتش به کمک سایرین نیاز دارد. پرستار سالمند فرد باتجربه‌ای است که دوره‌های آموزشی لازم در این زمینه را سپری کرده‌است. او نیاز سالمند را می‌شناسد و آن را برطرف می‌سازد. پرستار سالمند به بهداشت و تغذیه فرد سالمند توجه می‌کند. استخدام یک پرستار سالمند خوب، خیال اطرافیان را آسوده و سلامت سالمند را تضمین می‌نماید.

پرستاری از کودک

کودکی دورانی‌ است که شخصیت انسان در آن شکل می‌گیرد. در این دوران کودک سرشار از حس کنجکاوی و انگیزه است. گاهی مادران به سبب اشتغال یا مسائل دیگر نمی‌توانند به صورت دائم در کنار فرزند خود حضور داشته باشند. در این مواقع لازم است آنها از یک پرستار کودک کمک بگیرند. پرستار کودک در زمان عدم حضور والدین، ضمن مراقبت از کودک، با او بازی می‌کند و آموزش‌های لازم را به او یاد می‌دهد.

پرستار نوزاد در منزل

یک نوزاد بیش از هر فرد دیگری برای ادامه حیات به کمک دیگران نیاز دارد. او از انجام ساده‌ترین امورات خود نیز برنمی‌آید. در این دوره مادر از او نگهداری می کند. اگر بنا به دلایل همانند چندقلوزایی یا هر دلیل دیگر مادر نتواند به نوزاد رسیدگی کند استخدام پرستار الزامی می‌باشد. پرستار نوزاد فردی حرفه‌ای و مجرب است که مانند یک مادر به سلامت نوزاد و تغذیه او توجه می کند. همچنین او نظافت  نوزاد را کنترل خواهد کرد.

همراه بیمار

همراهی و مراقبت از بیمار

هر شخص در زندگی خود ممکن است بارها بیمار و بستری شود. شخص بیمار نیاز به رسیدگی و کمک سایرین دارد. مراقبت و رسیدگی مناسب به بیمار باعث تسریع روند بهبودی او می‌گردد. پرستار بیمار یا همان همراه بیمار شخص بادانش و آگاهی است که چه در بیمارستان و چه در منزل همراه بیمار می‌ماند و به کارهای او رسیدگی می‌کند. او به بیمار کمک می‌کند تا تغذیه مناسبی داشته باشد. ضمنا وضعیت بهداشت و سلامت او را کنترل می‌کند.

درمان زخم بستر

درمان زخم بستر در منزل

زخم بستر به نوعی از زخم و آسیب های پوستی گفته می شود که به دلیل تماس طولانی مدت پوست با سطوح سفت به وجود می آید. علت عمده زخم بستر یکجانشینی و عدم تحرک است که در سالمندان بیشتر دیده می‌شود. اگر در مراحل اولیه، مداوای زخم مورد توجه قرار نگیرد ، زخم به عضلات و استخوانها سرایت می‌کند که بسیار کشنده است. پروسه درمان زخم بستر باید زیر نظر پرستار متخصص و باتجربه صورت بپذیرد.

خدمات پزشکی و پیراپزشکی

خدمات پزشکی در منزل

گاهی بیمار نمی تواند به پزشک مراجعه کند در این صورت پزشک او را در منزل معاینه خواهد کرد. ارائه خدمات فیزیوتراپی و ماساژ درمانی در منزل نیز برای بیمارانی که در قدرت تحرک آنها محدودیت ایجاد شده است بسیار کاربردی است. اگر بیمار به افسردگی یا سایر بیماری‌های روحی دچار است میتواند از خدمات مشاوره در منزل استفاده کند. در صورت نیاز بیمار می‌تواند دستگاه پزشکی موردنیاز خود را خریداری یا اجاره نماید.

Call Now Buttonبرای تماس با ما کلیک کنید
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tavanpar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221