پرستاری از بیمار در منزل

پرستاری چه به منظور مواظبت و نگهداری از افراد نیازمند، ناتوان و رنجور جسمی و روانی و چه به منظور انجام کارهای پزشکی و اجرای صحیح و دقیق دستورالعمل‌های مراقبتی، درمانی و بهداشتی، امری خطیر و ارزشمند بوده و نیاز به فردی با تجربه و دانش کافی دارد.
پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد ، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد.
هدف از پرستاری بیمار در منزل، ایجاد آرامش در بیمار جهت بهبود وضعیت جسمانی یا حفظ همان وضعیت می‌باشد. به همین خاطر پرستاران و مراقبان بایستی از دانش کافی برخوردار بوده و به طور منظم با پزشک در ارتباط باشند. پرستاران بایستی علاوه بر توجه به وضعیت جسمانی بیمار به حال روحی او نیز توجه کنند و بتوانند با بیمار ارتباط خوبی را برقرار کنند.

Bildergebnis für nurse in home

کادر درمانی مرکز پرستاری توان پرستار با تعهد و دلسوزی در راستای بهبودی و سلامتی بیماران سعی بر این دارد که خدمات خود را با دقت و سرعت عمل بالا و باکیفیت هر چه تمامتر به شما عزیزان ارائه دهد و خدمات پرستاری از بیماران ذکر شده در این مرکز به شرح زیر میباشد :

۱ – پرستاری از بیماران ICU

۲- پرستاری از بیماران CCU

۳- پرستاری از بیماران CVA

۴- پرستاری از بیماران CP

۵- پرستاری از بیماران MS و ALS

۶- پرستاری از بیماران جراحی شده

۷- پرستاری از بیماران در بستر و …..

۸- پرستاری از بیماران سرطانی

۹- پرستاری از بیماران قلبی

۱۰- پرستاری از بیماران اعصاب و روان

۱۱- پرستاری از بیماران روان پزشکی

۱۲-پرستاری از بیماران پارکینسون ،آلزایمر و ….


Bildergebnis für nurse in home

لازم به ذکر است مرکز پرستاری توان پرستار قادر است تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران را همراه با آموزش نحوه استفاده و نصب بصورت اجاره و فروش در اختیار خانواده ها و بیماران شان قرار دهد .

اطلاعات تماس
تلفن: ۰۹۳۰۵۷۱۰۰۲۰
۰۲۱۸۸۴۹۹۵۴۱
info@tavanparastar.com

دفتر مرکزی فاطمی : ۸۸۸۹۵۸۵۳ 
دفتر پیروزی : ۳۳۰۵۳۵۳۶ 
دفتر سعادت آباد: ۲۶۷۶۴۹۸۰ 
سیستم پاسخگویی شبانه روزی : ۰۹۳۰۵۷۱۰۰۲۰

پیام بگذارید