فیزیوتراپی و توان بخشی

فیزیوتراپی و توان بخشی در منزل

فیزیوتراپی در منزل روش و گونه ای از درمان می باشد که با استفاده از تمرین های ورزشی ، تجهیزات مکانیکی ، جریان های الکتریکی و سایر عوامل فیزیکی به درمان اختلال ها و بیماری های اسکلتی ، عصبی و ماهیچه ای پرداخته می شود. همچنین در فیزیوتراپی و فیزیوتراپی در منزل از پرتوهای فروسرخ و فرابنفش ، گرما ، نور ، جریان برق و ورزش به منظور درمان استفاده می شود.

فیزیوتراپی در منزل روشی از بازپروری فیزیکی می باشد که بوسیله آن می توان در منزل بیمار ، درد استخوان ، درد مفاصل و درد اندام ها را کاهش داد و مشکلات و درد حرکتی بیمار را بهبود داد.

در فیزیوتراپی در منزل که توسط کادر مجرب مرکز توانبخشی ایرانیان انجام می شود. فیزیوتراپیست های ما بوسیله عبور جریان های الکتریکی ضعیف از بدن با دستگاه های الکتریکی ، درد را کاهش می دهند و یا پس از جراحی با انجام تحریک الکتریکی بر روی عضلات ناحیه جراحی شده کمک می کنند تا عضلات به صورت قوی و کارا باقی بمانند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز توان پرستار با فیزیوتراپیست های مجرب و حرفه ای ، تحت نظر و هماهنگ با پزشک بیمار با هدف خدمات رسانی آسان در منزل بیمار ارائه می شود ، مرکز توانبخشی ایرانیان ارائه دهنده خدمات توانبخشی در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ، ویزیت در منزل ، پرستاری در منزل و کاردرمانی در منزل به صورت شبانه روزی با کادری مجرب می باشد.

فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز توان پرستار :
فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات تخصصی و بسیار حساسی می باشد به صورتی که لازم می باشد حتما توسط فیزیوتراپیست انجام شود ، فیزیوتراپی در منزل مناسب کسانی می باشد که زمان کافی و یا توانایی لازم جهت مراجعه به مراکز فیزیوتراپی را ندارند که در این صورت می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل و توانبخشی در منزل استفاده نمایید.

بعضی از بیماران به دلایل مختلف نظیر آسیب دیدگی ، سن بالا ، سکته مغزی ، بیماران ارتوپدیک ، بیماری های مغز و اعصاب ، جراحی سنگین ، عوارض بیمارستانی و یا دلایل دیگر قادر به خروج از منزل نیستند. و نمی توانند به مراکز فیزیوتراپی مراجعه نمایند که در چنین شرایطی بهترین روش استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشد.

به جای بردن بیمارانی که قابلیت حرکتی مناسبی ندارند به مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی می توانید با استفاده از خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل ، اجازه دهید فیزیوتراپیست های ما با وسایل و تجهیزات کامل به منزل و محل کار شما بیایند و فیزیوتراپی در منزل و توانبخشی در منزل را برای شما انجام دهند.

 

اطلاعات تماس
تلفن: ۰۹۳۰۵۷۱۰۰۲۰   

info@tavanparastar.com
آدرس:
دفتر مرکزی فاطمی : ۸۸۴۹۹۵۴۱
دفتر پیروزی : ۳۳۰۵۳۵۳۶
دفتر سعادت آباد: ۸۸۴۹۹۵۴۱
سیستم پاسخگویی شبانه روزی : ۰۹۳۰۵۷۱۰۰۲۰</span

پیام بگذارید