خدمات پرستاری

بیمارانی که به تازگی دوره درمان بیمارستانی خود را به اتمام رسانده اند، نیاز به مراقبت و پرستاری در منزل دارند. پرستاران وظیفه دارند تا جزئیات دقیق فرآیندهای بهداشتی، پزشکی و سلامتی بیمار را مشاهده کرده و آن را ثبت کند تا به پزشک معالج ارائه دهد. پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد.


Image result for nurse in home


همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد. هدف از پرستاری بیمار در منزل، ایجاد آرامش در بیمار جهت بهبود وضعیت جسمانی یا حفظ همان وضعیت می‌باشد. به همین خاطر پرستاران و مراقبان بایستی از دانش کافی برخوردار بوده و به طور منظم با پزشک در ارتباط باشند. پرستاران بایستی علاوه بر توجه به وضعیت جسمانی بیمار به حال روحی او نیز توجه کنند و بتوانند با بیمار ارتباط خوبی را برقرار کنند.


Image result for nurse in homeباید در نظر داشت که بیماری یک فرد نه تنها خود او را درگیر می‌کند، بلکه خانواده و اطرافیان وی هم تحت تاثیر قرار می‌گیرند. تعداد زیادی از این بیماران نیاز به خدمات مراقبتی و پزشکی ویژه و تخصصی دارند که این کار تنها از یک فرد متخصص در این حوزه بر می‌آید. باید به این نکته هم توجه داشت که برخی از بیماران توانایی حرکت ندارند و مکررا نیاز است تا به مراکز خدمات فیزیوتراپی رجوع کنند و قطعا این کار سختی خواهد یود. 

 بستری شدن طولانی مدت در بیمارستان هزینه های بسیاری را در پی خواهد داشت. این دلایل به اضافه دلایلی چون ترافیک شهر های شلوغ، عدم امکان حمل بیمار تا مراکز درمانی و ده ها مورد دیگر باعث می‎‌شود تا خانواده ها از به مراقبت از بیمار در منزل تمایل بیشتری داشته باشند. 


برای بیمارانی که تازه از بیمارستان ترخیص می شوند یا نیاز به مراقبت و پرستاری در منزل دارند ، اعزام نیروهایی کارآزموده و مجرب سبب بهبود فرآیند نقاهت این بیماران می شود مرکز پرستاری توان پرستار با اعزام پرستاران باتجربه خدمات زیر را ارئه می دهند :

نمونه گیری خون وادرار
تزریقات
پانسمان
سرم تراپی
سونداژ
ساکشن
شستشوی معده وگذاشتن NGT

اطلاعات تماس

تلفن: ۰۹۳۰۵۷۱۰۰۲۰

info@tavanparastar.com

آدرس:
دفتر مرکزی فاطمی : ۸۸۴۹۹۵۴۱
دفتر پیروزی : ۳۳۰۵۳۵۳۶
دفتر سعادت آباد: ۸۸۴۹۹۵۴۱
سیستم پاسخگویی شبانه روزی : ۰۹۳۰۵۷۱۰۰۲۰

پیام بگذارید