۰۲۱-۸۸۸۹۵۸۵۳ 

۰۲۱-۲۶۷۶۴۹۸۰

 ۰۹۹۰۰۱۳۳۹۰۰

نگهداری از سالمندان در منزل

همه ما می دانیم که هرکس به تنهایی توانایی مراقبت و نگهداری از خویش و همچنین انجام امور شخصی خود را دارد به جز سه گروه کودکان ، سالمندان و بیماران

با علم به این موضوع و ضرورت انجام صحیح این مهم ، توجه به این سه قشر و مراقبت از آنها بر ما واجب می شود.
از آنجایی که سالمندان باعث دلگرمی و نشاط در خانه می شوند پس مراقبت از آنها در منزل خیلی بهتر از سپردن ایشان به خانه سالمندان می باشد.
همچنین نگهداری ایشان در منزل در تقویت روحیه شان تاثیر بسزایی نیز دارد .

مركز مشاوره و ارایه خدمات پرستاری توان پرستار آمادگي خواهد داشت تا در صورت نيازبا ارائه توضيحات در خصوص نحوه نگهداري از سالمندان و شرايط لازم براي انجام اين مهم شما را در انتخاب پرستار واجد شرايط ياري نمايد.

كارشناسان توان پرستار در تمام مدت شبانه روز آماده پاسخگويي به شما در خصوص نحوه عقد قرارداد و اعزام مراقب ميباشند

مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری توان پرستار مفتخر است که از سال ۱۳۸۷ با اخذ مجوز رسمی از معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارایه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.

Image result for ‫مراقبت سالمند‬‎

پرستاری از سالمند

این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.
خدمات پرستاری مرکز توان پرستار جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.
درمان در منزل مرکز با اعزام پزشک ، پرستار ، ماما ، بهیار ، کمک بهیار ، کودک یار ، مراقب ، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند.
تنها با یک تماس، بهترین مراقب، در کمترین زمان در منزل شما هستند.

۰۲۱-۸۸۸۹۵۸۵۳

۰۲۱-۲۶۷۶۴۹۸۰

۰۹۹۰۰۱۳۳۷۰۰

۰۹۹۰۰۱۳۳۹۰۰